Hoş Geldiniz, 30 Ekim 2020 Cuma | 23:06
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hizmetlerimiz

Gayrimenkul alırken, satarken veya kiralarken tüm arama işlemleri REALTY World Czm Gayrimenkul Danışma Hattı ile kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

 

 

 

(0216) 445 15 84'i aradığınızda karşınıza çıkan Müşteri İlişkileri Temsilcimiz sizi dinler ve ihtiyacınızın ne olduğunu tam olarak tespit eder. Aynı gün içinde Realty World Gayrimenkul Danışmanı, istediğiniz saatte ve istediğiniz telefon numaralarından sizi arayarak ihtiyacınıza uygun önerileri sunar.

 

 

 

Böylece gayrimenkul konusundaki ihtiyacınız bir telefon görüşmesi ile çok kısa sürede çözümlenir. Bir telefonla, ihtiyacınız olan bilgi ve destek Realty World Gayrimenkul Danışma Hattı ile size sunulur.

 

 

 

Realty World  Konut Sigortası sayesinde, ücretsiz ve limitsiz olarak, su ve sıhhi tesisat hizmetleri, elektrik tesisat hizmeti, çilingir hizmeti, cam işleri hizmeti ve danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.Realty World Czm  müşterileri için özel olarak tasarlanan Realty World Konut Sigortası, piyasa koşullarına göre %30'a varan avantajlar sağlamaktadır. Bu sigorta, hem bankanın ve/veya kreditörün istediği şartları, hem de sizin tüm risklerinizi kapsamaktadır. Realty World Konut Sigortası ayrıca, evdeki elektrikli/elektronik cihazların arızasından kıymetli mücevherlerin çalınmasına, buzdolabındaki yiyeceklerin bozulmasından evde yaşayan evcil hayvanların veya üçüncü kişilerin görecekleri zararlara kadar birçok hasara karşı teminat oluşturmaktadır.

 

 

 

Ekspertiz; Gayrimenkul danışmanlarımız ve yatırım uzmanlarımız gayrimenkullerinizin piyasa araştırmasını yaparak bunları bir değerlendşirme rapaoru ile sizlere sunar.

 

 

 

 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

İstanbul / Kadıköy
TEL : +90 (216) 445 1584
Emlakjet